Strateg, Coach - Katarzyna Gibek

 

O mnie

 

Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w branży Marketingu w Internecie, e-Commerce oraz kilkuletnie w zarządzaniu spółką, koordynacji działów sprzedaży, obsługi klienta i realizacji. Doskonale znam rynek angielski i polski. Zdobyłam doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania projektami, w tym sprzedaży, marketingu, koordynacji, wdrażania nowych produktów, badania użyteczności stron, projektów e-commerce oraz strategii. We wszystkich swoich rolach przyczyniłam się do wzrostu efektywności, oraz udziału firm w internecie.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam ponad dziesięć lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie stawiałam pierwsze kroki w branży marketingu internetowego. Prowadziłam liczne kampanie marketingowe w internecie dla dużych angielskich firm, które odnosiły znakomity rezultat. Pracowałam na stanowiskach kierowniczych, managerskich, oraz dyrektorskich. Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie krótko i długoterminowej strategii firmy, współtworzenie wizji i misji przedsiębiorstwa, planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów i inwestycji firmy, podejmowanie decyzji w zakresie doboru, szkolenia i pracy podległych pracowników, aktywne wspieranie działań handlowych firmy, pozyskiwanie kluczowych klientów firmy oraz udział w spotkaniach i negocjacjach handlowych; to tylko kilka wybranych zadań, którymi zajmowałam się przeciągu paru ostatnich lat.
 
Byłam koordynatorem pracy kilku działów, wprowadziłam znaczne zmiany, które zaowocowały zwiększeniem sprzedaży oraz zwiększeniem zainteresowania firmą.

 

 

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl